עדי הרפז - יחסים, הורות ומשפחה

אימון לקריירה - עדי הרפז

בין אם אתם מתלבטים באיזו קריירה לבחור, מרגישים תקועים בקריירה הנוכחית ולא יודעים איך להתקדם, שוקלים להחליף קריירה, או מרגישים שאתם לא מצליחים ליצור את האיזון הנכון בין העבודה לחיי המשפחה  - אימון לקריירה יוכל לעזור לכם לייצר את פריצת הדרך שאתם מחפשים.

תהליך אימון לקריירה נועד עבור מי שמרגיש פעם גדול בין הרצוי למצוי בתחום הקריירה בחייו, וצורך בהכוונה וייעוץ חיצוניים כדי לעבור ממצב של תקיעות למקום של מיקוד והתפתחות בקריירה.

סוגי אימון לקריירה
 

 • אימון למציאת קריירה:
  מטרת התהליך לעזור לך למצוא את מסלול הקריירה המתאים ביותר לך.במהלך אימון למציאת קריירה נשלב מצד אחד נזהה ונאבחן יחד את הכישורים והיכולות שלך, ומצד שני את ההעדפות והרצונות שלך.  

  באימון למציאת קריירה נשאל מצד אחד מהו התחום עיסוק שיסב לך אושר ותגמול אם תהפוך אותו לקריירה שלך, ונבדוק האם הכישורים שתחום עיסוק זה מצריך כדי להצליח – הם כישורים שקיימים אצלך. אם ננסה למצוא קריירה המסתמכת רק על כישוריך – לאו דווקא נגיע לקריירה שתגרום לך לסיפוק בחיים, ואילו אם ננסה למצוא קריירה המסתמכת רק על מה שלדעתך יסב לך אושר – אנו עלולים לבחור בקריירה שאולי לא תצליח בו כי אין לך את הכישורים הנדרשים לו.

  לאחר שלב האבחון, נבנה תוכנית בה נגדיר צעדים ונציב יעדים למימוש הקריירה. תפקידי בתהליך בשלב זה יהיה להוביל את התכנון, לסייע בפריצה דרך המחסומים ועמידה מול המכשולים שבדרך וליווי לאורך כל הדרך.
   
 • אימון לקידום בקריירה:
  מטרת התהליך לעזור לך לייצר פריצת דרך בקריירה הקיימת שלך. באימון לקידום קריירה, נשאל שאלות כמו:
  - מה אני עושה היום כדי להתקדם בקריירה שלי?
  - האם במקום העבודה הנוכחי שלי יש אפשרות להתקדם?
  - האם יצרתי קשר עם האנשים הנכונים במקום העבודה שלי?
  - האם אני מייצר בולטות במקום העבודה שלי?

  ולאחר שנזהה את נקודות החולשה והחוזקה שלך, אתן לך כלים ואעזור לך לבנות מסלול התקדמות במקום העבודה הנוכחי שלך ובקריירה שלך בכלל. 
   
 • אימון להחלפת קריירה:
  אם אתה מתלבט האם תחום העיסוק הנוכחי שלך הוא הנכון עבורך, ומוצא עצמך מהרהר בהסבת מקצוע, אימון להחלפת מקצוע יוכל לסייע למקד אותך לקבל החלטה נכונה. 

  נבין מדוע אתה עובד במה שאתה עובד, מה אתה מרוויח או מפסיד, האם אתה ממצה את הפוטנציאל שלך, האם אתה מסופק ומתוגמל כראוי, איזה תחום מעניין אותך, ובהדרגה נייצר מיקוד והבהרה של הקריירה המתאימה לך, ואלווה אותך גם במעבר הקריירה.
   
 • אימון למציאת איזון בין קריירה למשפחה:
  התחושה של החמצה וחוסר הצלחה לאזן בין הקריירה לבית מלווה בעיקר אמהות בעלות קריירה, אך גם מתרחשת אצל גברים. בתהליך האימון נבין מהם סדרי העדיפויות שלכם, על מה אתם מוכנים לוותר בחייכם ועל מה לא. 

  אתן לכם כלים לניהול קריירה נכונה באיזון עם חיי הבית והפנאי, ואלווה אתכם בתהליך עד שתגיעו לאיזון שמביא אותכם לשביעון רצון וסיפוק מקסימליים.

הדרך שנעשה יחד

 • אלווה אתכם באופן אישי תוך הכוונה למסלול שיקדם אתכם להשגת המטרות שלכם
 • אעזור לכם לזהות את החסמים והפחדים שתוקעים אתכם היום ולהתגבר אליהם
 • אעזור לכם לגלות את החוזקות שלכם ולהגדיר את הרצונות שלכם
 • אתן לכם ארגז כלים שיוכלל ללוות אתכם לאורך כל הקריירה שלכם

אז איך מתחילים?

התקשרו אלי 050-7563403 או השאירו את הפרטים שלכם ונצא לדרך המשותפת. שיהיה בהצלחה!